Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
gomilanje dugova
Povratak na članak

Oko 730 milijuna kuna Grad čeka od dužnika

Pojedini zakupci uredno posluju iako su dužnici, 
a spomenička se renta od mnogih ne može ni naplatiti jer je riječ o tvrtkama u stečaju

Komentari 8

KR
kreont
08:35 19.01.2012.

Ovo nije ništa čudno. Nisu obavezne plaćati prostor plaćati radnike, plaćati dobavljače. Ovo je zaista moguće samo u ovoj balkanskoj rupi sa lopovima na vlasti.

VL
Avatar tkozna
tkozna
08:39 19.01.2012.

Nisam uspio pročitati o kojem Gradu je riječ. Imenica Bog se piše velikim slovom ali i grad se piše velikim slovom no prije toga se mora navesti imenicom o kojem gradu je rieč (Osijek) te se onda upotrebljavati riječ Grad kao imenica za Osijek.

VL
OB
-obrisani-
08:49 19.01.2012.

Kada bih se naplatio dug od firmi koje duguju i oduzeo novac od ovih sto su pokrali. Stim novcem bih mogli vratit drzavne dugove i da nam ostane novca. U EU mogli bih uci kao bogata drzava. Smrt mitu i korupciji. Smrt onoma koji racunaju na pogodne. Svi trebaju prid zakonom biti isti.

VL
OS
osica
09:42 19.01.2012.

kakva država - \" penzonera ovršimo za 3 neplaćene komunalne naknade \" i uzmemo mu cijelu mirovinu, ovima ništa. Kakva su to dvostruka mjerila - zar su vaši u tim firemama ?

VL
VK
veronika.k
10:04 19.01.2012.

Da je grad želio naplatiti dugove,bez brige,naplatili bi se oni.

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
10:35 19.01.2012.

Hm Užas. Gredelj je u Vukomercu već desetlječima, a kod glavnog kolodvora je zemlju kupio grad, koji sada naplačuje spomeničku rentu Gredelju. A Gredelj na tom prostoru ima tri parnjače iz 1917 i pet drtina od vagona, na kojima stojee šliperi zarasli u mahovinu. Spomenuta cesta između Vukomerca i Slavonske je skoro napravljena isto kao i City centar 1. Pa zar to gradskom uredu za upravljanje imovinom ne znaju, ako to znamo mi prosječni građani koje to uopće ne zanima? Ili se uključila mala perilica za lovu u čajnoj kuhinji?

VL
VI
Vito
08:45 20.01.2012.

Proračun zaobilazi novac od zakupa, komunalnog doprinosa i spomeničke rente Oko 730 milijuna kuna Grad čeka od dužnika A milan bandić i dalje nije u zatvoru, iako je radio naštetnim ugovorima i ponašao se baš onako kako zakon o borbibi protiv korupcije opisuje što je sve korupcija te kako se provodi korumpiranost, a da se ne mora stjecai osobno bogatsvo, već dase koruptivnm činom smatra i pogodovanje \"trećim \" osobama... Grad je na gubitku milijardi kuna, a njegov če(t)lnik i dalje uživanaslobodi...

VL
VI
Vito
08:48 20.01.2012.

Pogledajte dobro ovu sliku uz članak... Željezara Sisak i željezara Split ne rade... Gdje su završile tračnice iz tvornice željezničkih vagona \"Gredelj\"? Novi pogon je ugradio nove tračnice, inače se vlakovi i vagoni ne bi mogli premjetiti...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.