Od Buzina do glavnog kolodvora vlakom za samo 11 minuta
Radnim danima na relaciji Zagreb-Sisak-Zagreb vlakom putuje oko 3800 putnika, u travnju će voziti i elektromotorni vlakovi
Komentari 6
Super je samo što vlakovi na toj relaciji rijetko voze ;(
Povijesni uspjeh uprave HŽ-a i aktualnog ministra Hajdaša Dončića je otvaranje ove prebitne, strateški postavljene, željezničke postaje. To je veliki napredak u odnosu na svojevremenu svečanost otvaranja lifta u nekoj državnoj instituciji koji je uveličala tadašnja ministrica Ingrid Marinović Antičević.
Hmmmm... Pa tamo skoro da i nema trgovačkih objekata, mozda prije poslovni objekti koji su niknuli peije 10-tak godona?
od buzina do grada za 11 min..pa buzin je u gradu :))
Koliko je to stajalište udaljeno od veleposlanstva sad?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što im to vrijedi, kad i na slici vidimo da nema drugog kolosjeka. ____- To je pruga koja spaja Zagreb i Sisak, dva nekad industrijka grada, a nikad nisu povezan željezničkom prugom s dva kolosjeka kako bi brže putovale i roba i ljudi. ________ Danas u svijetu udaljenosti od 50km prolaze za deset minuta, a ovdje se hvale da 11 km prolaze za jedanaest minuta. ____________- Kakva je to "brzina"??? _________ Uz to, ovdje piše:Novo željezničko stajalište otvoreno je jučer u Buzinu ... godinu i pol od početka radova. ___________ Pokušao sam pronaći na službenim stranicama HŽ-a, ali nema te stanice, iako je HŽ "putnički promet" barem trebao znati da im "HŽ pružne građevine" godinu i plo gradi stajalište u Buzinu. __________- Nije čudo što sve proada, kad ista tvrtka nema iste informacije o jednoj stanici na kojoj bi vlakovi koji prevoze putnike trebal, ako baš ne moraju, stati.