Nacrt budućeg kampa: Što će se sve graditi na Sveticama
Večernji je list u posjedu nacrta budućeg kampa, koji bi trebao biti prezentiran i skupštinarima
Komentari 5
Gradnja nogometnog kampa HNS-a u centru grada je skoro pa apsurdna. Gradi se hotel, tereni, staza, lokali (kaj će nam više lokali!?!?!). Dakle, apsolutno ništa za rekreativce i sve ostale građane kojima kronično u Zgb nedostaju otvoreni tereni za trčanje,e, bazeni svih veličina i standarda, kvalitetno uređeni dječiji parkovi, sportski tereni za tzv. "male sportove" u kojima imamo čak i EU i svjetske prvake, a nemamo sluha za financiranje. Ovdje se gradi strogo zatvoreni objekt za nogometnu elitu i time "oduzima" vrijedni javni prostor u centru grada.
Parkiranje je oduvijek bila bolna točka, a oni planiraju garažu za 104 vozila! Za koga to samo pitam se.
Kako na stadion dolazi sve manje ljudi i ta 104 parkirna mjesta bit će previše!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tko će to sve platiti i od kuda?