Nakon više od pola stoljeća: Samobor će dobiti novu osnovnu školu za 440 učenika, projekt je vrijedan 9,7 milijuna eura
Grad Samobor ističe da intenzivno radi na proširenju osnovnoškolskih kapaciteta zbog konstantnog porasta broja stanovnika i sve veće potrebe za upisom djece u osnovne škole
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0