Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 66
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'POSTALO JE NEOPHODNO'
Povratak na članak

Nakon četvrt stoljeća čekanja Kustošija korak bliže novoj osnovnoj školi: Otvoren postupak javne nabave

Objekt će imati i integrirane visokoučinkovite sustave korištenja obnovljivih izvora energije sukladno smjernicama za zelenu gradnju kao što su niskotemperaturno podno grijanje, ventilacija s povratom topline, solarna elektrana na krovu, sustav za prikupljanje i korištenje kišnice te napredne sustave automatizacije

Komentari 1

ST
Stijena
22:26 18.08.2024.

Kad će škola u Špansko? Špansko-Malešnica broji preko 70 000 ljudi. Toliko se gradi, svako malo nova zgrada, a zadnja škola sagrađena prije više od 30 godina. OŠ Ante Kovačić radi u tri smjene, broji preko 1000 đaka... Zapadni dio opet zaboravljen

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.