Milan Bandić: U svijetu svakih sedam sekundi od dijabetesa umre jedan čovjek
Dijabetes je tihi ubojica jer nema vidljivih simptoma i svako druga oboljela osoba ne zna da ga ima
Komentari 13
Bravo Bandiću !! Otkrio si toplu vodu, stvarno sve znaš!! Najbolje da obučeš bijelu kutu i zaposliš se u bolnici'
nakon ovakvog debakla i sramote na izborima kakvu je doživio bandić, svaki iole pristojan čovjek ne bi se pojavljivao u javnosti bar godinu dana... ali ovom liku to ništa ne smeta... taj ima obraz kao đon... fuj
Miki postao cak i doktur.Koje za njega glasal svaka mu cast.Vjerojatno oni koi su na ljepe oci nekaj dobili.
jel' to naš nesuđeni premijer... koji je uspio sakupiti ČAK dva mandata :))... ajme koji luzer...
Sva sreca da se ne umire od bedastoca, jer bi Zagreb bil dosta prazan, ali imali bi drugog, boljeg gradonacelnika....sad se taj tip prehitil u doktore i kak pozna sve od medicinara do justicije bu se jos proglasil Dr. Bandic....ilii jos bolje Cr. (cirkusant)
Koliko je ovaj čovjek napredovao nakon debakla na izboru za gradonačelnika države !
Kada bi ta matematika bila točna, onda bi Zemlja bez ljudi vrlo brzo ostala! A koliko ljudi pogine u saobraćaju!? A koliko od gladi! Tak se to ne gleda! Znam mnoge ljude, koji su vrlo aktivno radili cijeli život, uvijek na svojoj kilaži a dobili su visoki šećer! Znači sva pravila ne valjaju! Što to uzrokuje promjenu u metabolizmu, to se tek treba otkriti, a da je jako grdo, teška bolest, to je svakako!!!!
A dijabetes dodje od lagodnog i kvalitetnog zivota. Hmmm, cek.... Ako je tako u svijetu, kako je u ovoj zabokrecini od drzave ?!?!
Ovog puta dr. Bandić zaista nije kriv. Krivi su novinari koji ga citiraju, svjesni da mu je taj podatak netko došapnuo pola minute prije govora. Loše novinarstvo, ništa drugo.
kako mile nije rekao, da postoji cjepivo i lijek, ali nije doslo vrijeme da se da narodu, jer se debelo zaraduje?
Premijer Batman.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
biti ziv.to je opasno po zivot.ja mislim da je u tom sva mudrost