Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
DAN ŠEĆERNE BOLESTI
Povratak na članak

Milan Bandić: U svijetu svakih sedam sekundi od dijabetesa umre jedan čovjek

Dijabetes je tihi ubojica jer nema vidljivih simptoma i svako druga oboljela osoba ne zna da ga ima

Komentari 13

Avatar popajce
popajce
17:10 14.11.2015.

biti ziv.to je opasno po zivot.ja mislim da je u tom sva mudrost

VL
KA
kažemja
20:15 14.11.2015.

Bravo Bandiću !! Otkrio si toplu vodu, stvarno sve znaš!! Najbolje da obučeš bijelu kutu i zaposliš se u bolnici'

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
00:06 15.11.2015.

nakon ovakvog debakla i sramote na izborima kakvu je doživio bandić, svaki iole pristojan čovjek ne bi se pojavljivao u javnosti bar godinu dana... ali ovom liku to ništa ne smeta... taj ima obraz kao đon... fuj

VL
LA
LANA555
21:59 14.11.2015.

Miki postao cak i doktur.Koje za njega glasal svaka mu cast.Vjerojatno oni koi su na ljepe oci nekaj dobili.

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
00:02 15.11.2015.

jel' to naš nesuđeni premijer... koji je uspio sakupiti ČAK dva mandata :))... ajme koji luzer...

VL
Avatar ankabutorac
ankabutorac
17:35 15.11.2015.

Sva sreca da se ne umire od bedastoca, jer bi Zagreb bil dosta prazan, ali imali bi drugog, boljeg gradonacelnika....sad se taj tip prehitil u doktore i kak pozna sve od medicinara do justicije bu se jos proglasil Dr. Bandic....ilii jos bolje Cr. (cirkusant)

VL
AM
ameris
16:00 14.11.2015.

Koliko je ovaj čovjek napredovao nakon debakla na izboru za gradonačelnika države !

VL
DU
Deleted user
10:01 15.11.2015.

Kada bi ta matematika bila točna, onda bi Zemlja bez ljudi vrlo brzo ostala! A koliko ljudi pogine u saobraćaju!? A koliko od gladi! Tak se to ne gleda! Znam mnoge ljude, koji su vrlo aktivno radili cijeli život, uvijek na svojoj kilaži a dobili su visoki šećer! Znači sva pravila ne valjaju! Što to uzrokuje promjenu u metabolizmu, to se tek treba otkriti, a da je jako grdo, teška bolest, to je svakako!!!!

VL
TH
than
00:38 15.11.2015.

A dijabetes dodje od lagodnog i kvalitetnog zivota. Hmmm, cek.... Ako je tako u svijetu, kako je u ovoj zabokrecini od drzave ?!?!

VL
Avatar liquidsky
liquidsky
19:29 15.11.2015.

Ovog puta dr. Bandić zaista nije kriv. Krivi su novinari koji ga citiraju, svjesni da mu je taj podatak netko došapnuo pola minute prije govora. Loše novinarstvo, ništa drugo.

VL
FR
franjom18
05:49 16.11.2015.

kako mile nije rekao, da postoji cjepivo i lijek, ali nije doslo vrijeme da se da narodu, jer se debelo zaraduje?

VL
SU
SUBARU
08:16 17.11.2015.

Premijer Batman.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.