Lani smo prodali 350 tona meda
Bračni par Fanuko posao je 1991. godine pokrenuo u garaži, a danas imaju sedmero zaposlenih.
Komentari 8
Neka bračni par Fanuko objasni zašto na njihovom medu piše: mješavina meda iz zemalja EU i zemalja koje nisu EU. Kakva 'mješavina'? Od kuda je taj med koji nije iz EU? Znamo od kuda... Tako je lako poslovati...
baš zanimljivo - na njihovim stanicama kažu da otkupljuju med po čitavoj hrvatskoj - iz Slavonije, Požeške kotline, središnje Hrvatske, Zagorja, Like, Gorskog kotara, Istre i Dalamacije.... - a na bočicama meda piše: "Zemlja podrijetla: Mješavina meda iz država članicaa EU i meda iz država koje nisu članice EU". pametnome dosta....
gledam ih na netu - 300 gr meda od bagrema - 32 kn!!! u svim trgovinama 900 gr bagremovog meda košta 50-55 kn. stvarno su "povoljni"... i to još za med čije porijeklo malo sumnjivo - iz "država koje nisu članice EU"... možda se misli na Kinu???
Zato su i uspjeli, jel tako Mladene?
njihov med je lose kvalitete i previsoke cijene
Evo upravo kupili njihov bagremov med. Zemlja podrijetla: Kina/Hrvatska. Med je na sobnoj temperaturi toliko tečan da se ne može uzeti sa žlicom. U Kini zbog zagađenosti već dugo godina nema pčela. Oni vam uvažaju sirup iz Kine i mješaju s našim najjeftinijim industrijskim medom. Treba provjeriti koliko sirupa godišnje uvezu i što je to uopće. Ovo je trovanje ljudi, neznam kako to prolazi po zakonu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
350 tona ? da mi je znati koliko su kupili šećera pa ga prodali po 60kn /kg.