Kandidati T. Holjevac u EU parlamentu lobirat će za žene
Zagrebačka nezavisna lista Tatjane Holjevac prva od gradskih stranaka istaknula je kandidate za Europski parlament
Komentari 3
političari u hrvatskoj su toliko potrošeni da se ne znaju ni pretvarati da imaju nekakav ozbiljan program. Užasno je transparetno kako se neki ljudi guraju u EU parlament samo zbog privilegija koje im to donosi, a nemaju veze sa stvarnošću. Boriti ću se za prava žena u EU je tako transparentno da čak i Severina misli, bože koji plitki populizam.
Europa treba razvijati tehnološklu i administrativnu konkuretnost sa SADom, Azijom, Rusijom. Bez vrhunske tehnologije, i skladno organizirane brze državne birokracije europa je propala. Već danas Njemačke firme zarađuju više od suradnje s azijom i SADom nego li sa EU. Sve ove činjenice su za večinu kandidata svemirski brod, činjenice koje njihovi mozgovi ne mogu shvatiti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koji bezveznjakovići, koji bezvezan program, program koji nema veze sa stvarnosti. Gdje su radna mejsta, gdje je tehnološka konkuretnost za SADom ili zemljama azije. Gdje je učinkovita birokracija. Kako možeš biti konkurentan u Europi sa SADom i azijom kada u Europi nepotrebna bezvezna birokracija sve usporava 10 puta duže nego u konkuretnim zemljama. Sjetimose sinclar computer su nsastali prvo u Europi, ali Apple i Microsoft došli su iz Amerike, jer oni nemaju gluposti koje europska politika pravi svojim građanima. Ovo me podsjeća na Pokondirenu Tikvu Branislava Nušića.