Kamilica za obojicu! Plenković i Tomašević se pozivaju na čaj, evo što kaže bonton
Povijest, uostalom, pokazuje da je čaj u politici ozbiljna stvar. Stoljećima je služio kao alat tzv. meke diplomacije. Razgovaramo, ali se ne obvezujemo, smirujemo ton, ali ne odustajemo od stavova.
Komentari 5
Briga Tomašević na čaj. Tomašević će dobiti utakmicu jer je pokazao da poštuje Ustav i zakone. Igra prijestolja. Desnica je sada svjesna da ju je Plenković izložio gubitku izbora i nestanku u ropotarnici povijesti. Iznenadio ih je pristavši na doček, iako je znao da će i on na dugo izgubiti Zagreb u kojem ionako nema baze. Čista matematika.
Svijet u kojem je Tomašević čuvar Ustava je svijet u kojem je Epstein tetak u vrtiću...
Plenkovići nisam hdz -ovac ali sam ovaj pu uz tebe hvala na dočeku i do idućih dočeka a možda i izbora vidjet ćemo
Pa tko je prekršio Ustav. Tko je koga pozvao na čaj. Ista osoba, zar ne.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A u novinarstvu ozbiljna stvar je kava koju ti caltaju drugi.