Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 216
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PRVI VELIKOGORIČKI SLASTIČAR
Povratak na članak

Kada radim novi sladoled, mozak mi ide 100 na sat

Godine i godine iskustva u pripremanju raznolikih slastica rezultirale su kvalitetom i novim kreacijama

Komentari 1

TI
tihomirmarusic
20:08 18.09.2017.

jedan odlican covjek i sjajan objekt. od malena idem rado tamo. sada kada god iz inozemstva dodjem kuci prvo su mi na umu cevapi i baklava kod njega

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.