Ivić Pašalić nije uplatio novac od stambene pričuve u naselju O2?
Iz GSKG-a koji je preuzeo upravljanje zgradom u naselju u Odri, koje je gradila tvrtka nekadašnjeg moćnog HDZ-ova političara, tvrde da nisu dobili sredstva ni dokumente od tvrtke Odra-servis d.o.o., te najavljuju tužbu
Komentari 7
sve se pogubilo u ovoj Hrvatskoj???
Ako su torbe sa novcima dijaspore namjenjenog za obranu Hrvatske završile kod Tuđmanovog savjetnika za unutarnju politiku Pašalića i izgradile naselje Odra II, ne vidim prepreke da se dijaspora useli u preostale 2/3 neprodanih stanova. Branitelji nisu visjeli nikakvu pomoć,, ali sada mogu gledati samo Pašalićevo bogatstvo.
Golub, nikad Pasalic nijew dolazio i kupio pomac od dijaspore ,a dali ima neki drugi malverzacija neznam al naj vise novca iz dijaspore je digao M esic pa to znamo svi u dijaspori prica se da je ukopno digao oko (3) milijardedm to bi trebalo ispitat al ko i kako!
Odakle seoskom liječniku iz siromašnog Zlatara građevinski poduzetnički talent ? Šteta zbog "borbaševih"rabađija ...možda bi s dr.Pašalićem Hrvatska sasvim drugačije izgledala !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima ih u lijevom džepu gornjem. Tamo gdje hadezeovci inače drze svoju ruku za majčicu Hrvatsku???