Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odluka suda
Povratak na članak

Gradski ministar financija 'pomeo' Linića za 337 milijuna kuna!

Spor je završen nakon godinu dana, a čeka se i odluka Trgovačkog suda kojim bi se Zagrebu moglo vratiti još 205 mil. kuna

Komentari 12

RA
raspad
09:02 14.11.2013.

Sa Linicem crno vam se pise. Takve slicne tvrdoglave, priglupe, intelektuarlo limitirane, arogante i karijerom zanesene osobe, su rijetke cak i u Rvackoj

VL
ĆA
ćaćaća
11:56 14.11.2013.

ova vlada je dokaz da uvijek može biti gore..

VL
CH
chiko
12:49 14.11.2013.

Kojić je za Linića doktor-profesor u svakom pogledu.

VL
ZU
zumo
13:04 14.11.2013.

Još jedan dokaz potpuno nesposobne i destruktivne partijske vlasti slučajnog premijera Milanovića ...

VL
ST
stefj
12:29 14.11.2013.

Eh, sad će Linić prebaciti slučaj na Trgovački sud u Rijeci, pa će biti sve "u redu"... To mu tak dobro ide, najbolji primjer je Novi Vinodolski...

VL
ME
medjimurec
13:47 14.11.2013.

Tvrdim vec duze da je Linic ishlapio , nesposoban do bola a to sto cini ( porezna presija, dizanje poreza i uvodjenje novih ) moze napravit svaka budala sa istim ucinkom - konacni bankrot drzave a i gradjana zalo Slavkoo - idi u prnziju daj ostavku i povedi sasobom i ostatak te takozvane "vlade " !

VL
IV
Ivek22
14:24 14.11.2013.

A gdje su sad Rađenović i ostala SDP ekipa koji su napadali Kojića i Bandića, a podržavali Linića da uzme tu lovu Gradu? Nadam sa da će Maja Sever imati emisiju u kojoj će tema biti navodni dug kao štoto je imala emisiju i prije godinu i pol dana kada je uznemiravala Zagrepčane o financijskome slomu Zagreba zbog nekakvog izmišljenog duga prema državi. Tada su u emisiji gostovali Rađenović i Kojić te su se nadmudrivali tko je u pravu oko duga. Danas vidimo tko je u pravu i samo se još jednom pokazalo kakve su hijene ti esdepeovci i što su sve činili da destabiliziraju Bandića.

VL
Avatar Nick2k
Nick2k
09:16 15.11.2013.

Kojic i jos par starih SDP-ovaca su Bandicevi dijamanti. Da nema njih Miki bi vrijedio koliko i nekretnina u Sopnici...

VL
A1
Ardo 1944
09:47 14.11.2013.

Kako netko može biti gradski ministar financija?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.