Grad pokrenuo izradu programa rasvjete spomenika kulture
Željeznički most, hotel Esplanade, Zdenac života, Umjetnički paviljon, Arheološki muzej, Mimara, spomenik J. J. Strossmayeru djelić je spomeničke baštine koja bi trebala biti osvijetljena
Komentari 2
MI
Hoće li se prije osvjetljavanja željeznički most prefarbati ili bumo sad gledali reklamu za aviokarte.hr pod reflektorima? A kaj je s Marulićevim? Tam je mrkli mrak. Arhiv kao da ne postoji, lijep spomenik don Frani Buliću također. Jedino se vidii ono, žalibože prostora i materijala, sra*e od spomenika M. Maruliću.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
za cijenu rasvjete domovinskog mosta moglo se osvijetliti sve ostale mostove u gradu, no onda kumov mali ne bi nista zaradio.