Franjo Tahi imao je više osjećaja za seljake nego gradonačelnik Tomašević
Nakon 30 godina Gradski ured za poljoprivredu i šumarstvo će prestati djelovati, a proračun za poljoprivredu je smanjen za 50 posto”, rekao je novoizabrani predsjednik zagrebačkog HSS-a Darko Vuletić
Komentari 4
Molim da mi netko objasni koliko to milijuna hektara poljoprivrednog zemljista ima u Gradu Zagrebu da bi on imao zasebni Gradski ured za upravljanje.
kad to kaže čelnik hss, optužba prema gradskoj vlasti dobiva novu dimenziju, da ne kažem perspektivu!
HSS?? Tko su pak ti?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako netko izvana financira politicku stranku kod nas , onda ta stranka mora odradit posao za njih , dakle umjesto domaceg opg , Zagreb ce posredno financirat uvoznu robu na Dolcu a direktnu korist ce imat seljak iz Nizozemske, Njemacke iz koje je stranka ili udruga koja je finacirala udrugu iz koje je nastao ...tko ne postuje svoje , postovat ce tude