FOTO Samo ste htjeli na WC? U ovom zagrebačkom lokalu to će vas koštati kao jedna kava
Na ulazu u jedan ugostiteljski objekt u Vlaškoj ulici osvanula je neobična obavijest za prolaznike koji nisu gosti lokala – korištenje toaleta naplaćuje se u iznosu cijene jedne kave.
Fotografija natpisa privukla je pozornost prolaznika, a otvara i pitanje izdaje li se za takvu naplatu račun te pod kojom se uslugom ona evidentira. Prizor je u petak zabilježio fotoreporter PIXSELL-a Patrik Macek.