FOTO Otvoreno novo izdanje Pizza Festivala: Na Tuđmanov trg mame brojne varijante popularne talijanske delicije
Za slastice je i ovog puta zadužen mladi pastry chef Juraj Klepić koji, među ostalim, nudi pravi talijanski gelato, a na programu su kulinarska radionica, kino na otvorenom, food kviz, Pinelli i vino radionice... Ulaz je besplatan, a festival možete posjetiti svakog dana od 12 sati do ponoći, dok se vikendom otvara sat ranije.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0