Ford Mustang, Maserati, Jaguar, Mercedes, Cadillac i Nevera skupa ljetuju u Zagrebu
Na gostujućoj izložbi Tehničkog muzeja Igračke- put do ostvarenja snova na drugom katu Etnografskog muzeja izloženo je 55 modela automobila koji su obilježili 20. stoljeće i jedan koji će obilježiti 21.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0