Evo čime se bavi Zagrebački digitalni grad za kojeg ste čuli vjerojatno zbog ‘službene kartice u privatne svrhe’
U zagrebačkom podzemlju nalaze se kilometri telekomunikacijskih kabela, vodova i druge komunikacijske infrastrukture – kabelske kanalizacije. Zahvaljujući ovoj razgranatoj mreži, Zagrepčani imaju pristup brzom internetu i telefonu, a djelatnici podružnice vode brigu o cijeloj infrastrukturi
Komentari 5
Pa bavi se kriminalom isto ko i ostale podružnice za možemovske uhljebe
Telekomunikacijski kabeli su vazni, a nekih 900 eurica. Zagrebcani su placali te kabele kod dobivanja telefona. Ali je gospon Mudrinic to prepustio Njemcima kod privatizacije. O da hvalio se da ima neki patent. Nismo ga vidjeli. Vidjeli smo mnogo otpustenih radnika iz danasnjeg Tekoma.
SITNA RIBICA!
Hajte, najte, ovog stavljate na drvo srama zbog 900 eura, a šutite o Marku Blaževiću i IKOMU, Kosti Kostanjeviću i miliunima eura!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Smijenili su ga jer je premalo krao.