Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 51
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Novi repertoar fontana
Povratak na članak

Dobro mi došel, prijatel i Vraćam se, Zagrebe tebi

Grad će HDS-u plaćati 40 kuna mjesečno po fontani za glazbu.

Komentari 5

Avatar comandante
comandante
16:45 08.03.2018.

fenomenalno, a spalionica, žičara, bolnica, vrtići, bic.staze.......

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
18:35 08.03.2018.

Čudim se da nisu cajke ili Tomson ?

VL
Avatar burgos1948
burgos1948
08:04 09.03.2018.

A što partizanska banda ima protiv fontana !? Ne vole se valjda prat , pa kad vide fontane , vodu , dođe im da si žile režu, propinju se na sve četri , para im izlazi na uši . Nemama fontana u vukojebinama iz kojih su šljegli u Zagreb !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.