Dnevno obiđemo do 600 objekata, a spazite li glodavce, najbolje je okrenuti broj deratizatora
Pojavile su se sumnje da se DDD mjere ne provode jer je prijedlog nove odluke povučen sa sjednice Skupštine, no na Radićevu trgu kažu da se sve aktivnosti redovito obavljaju prema odredbama iz 2013. te planu za 2024. godinu
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0