Darinko Kosor sutra ide u posjet "zazidanim" stanarima u Ilici 11
Pošto stanari nisu mogli dobiti uvid u izmjene glavnog projekta, uvid u dokumentaciju tražit će odbor – kaže predsjednik Odbora za pritužbe građana Darinko Kosor.
Komentari 17
Whirligig, svaka čast kaj si ovo iskopal! Sad bi mi baš bio gušt da ovaj stari kaj je pokušal nekaj jamit od Tomeka, još plati neke sudske troškove ili penale i da k tome još i balkon mora srušit! Ko pod drugim jamu kopa........... hahahahaha
hahaah ovo nie normalno.....da tu stanuje neka licnost(nasi tajkuncici,politicari )bio bi razmak daleko veci a ovak ko ebe sirotinju nema pravo da se buni....................zalosno.....ovo nebi moglo nigdi na svitu proci!!!!!!!!!
ovo je nesporno odgovornost gđe koja kaže da ni za što nije odgovorna - M.M. Dropulić šta radi njena inspekcija i za što prima plaću ?
Ovo zbilja nije normalno. Ali još je manje normalno da se Zelena akcija i Pravo na grad bune protiv radova u Varšavskoj, a ovoga se ni ne dotiču. Ljudi su im najmanje bitni. Ovo treba riješiti, ili neka Horvatinčić ljudima masno plati za te stanove ili neka im daje isplativu mjesečnu rentu.
lol sad se sjetio... kako prikladno...
Svi se danas zgrazaju sta Horvatincic radi a on je ipak od \"nekoga\" dobio odobrenja za ovu nenormalnu rabotu! Treba ispitati tko,kada i uz koje mito mu je to sve omogucio! Dok ne razjasnimo stvari dotle ce u ovoj zemljii vladati korupcija i nepravda!
Točno, svi se sad čude nad ovom gradnjom, a o svim nepravilnostima priča se mjesecima. Čovjek ne može povjerovati ovakvoj bahatosti i pokazivanju neodgovornosti. Sad nitko nije kriv, kao da su se dozvole SAME PISALE i eto, dogodile se nepravilnosti. Odluke su se naravno donosile na određenim gradskim tijelima, gdje svatko odgovara za svoj posao, kako to stalno naglašava i uzoriti gradonačelnik. Pa kad je tako, onda dotični moraju i odgovarati kazneno i materijalno za svoje propuste.
Jako je poznato da su naši ljudi domišljati pa na svakakav način se hoće domoći ponešto kuna.Primjer imamo kada je Matulovićka odbijala platiti ucjenjivačima novce zbog izgradnje tramvajske pruge prema današnjem Dubcu.Zašto ucjenjivači jer su tada naši ljudi omirišali novce i do tada neobrađivane površine su htjeli prodati svoja zemljišta gradu ( legalno nemam ništa protiv ) , no ako je u interesu lokalnog pučanstva da što prije prijevoznim sredstvom dođu do posla, onda je i tim ucjenjivačima trebao biti interes da se pogode sa gradom u interesu njih i njihove djece.To se tada nije desilo i Dropulićka je otišla sa vlasti.Došel je tada Bandić i udovoljio ucjenjivačima. Danas je to lijepo okretalište tramvaja sa milijun vrijednim wc -om.Tako smatram i te stanare da se ovim člankom lijepo žele iskoristivši prosvjede u Varšavskoj malo više okrajcati o novčanik Tome Horvatinčića.Jer nije problem zazidanost kao niti što su im štakori bili podstanari već osobni interes.Tako i sa prosvjedima isto obični interes oni koji vode te akcije da se u bližoj budućnosti domognu vlasti ali i novaca od države.Jer zamislite Zelena akcija ima projekt \"Varšavska ulica\".Samo se zaboravlja da će uvijek neko pobrati med a neko g....!
A gdje su bijesnio stanari bili do sada ? Pa gradi se već nekoliko godina ? Kaj je i njima kao i organizatorima \"spontanog prosvjeda\", danas poznati pod nazivom \"aktivisti\" (iako nitko nije objasnio o kakvim se aktivistima a ne o običnoj besposlenoj bagri radi), \"netko\" nešto obećao, a naročito onom starom blesanu koji se u zadnje vrijeme pojavljuje u TV emisijama ?
####################### BAGRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Bagra ljubomorna iz samoga centra grada koja nema kune u djepu ali je vazno da se moze reci kako zive u centru. MA ZIVITE VI U STAKORNJAKU!!!!!!!!! Pogledajte samo balkon na slici!!! Samo sto se ne urusi od trulezi i vlage. #######################
Ovaj balkon je definitivno preblizu tudje parcele i vjetojatno ce morati biti zazidan. Druga mogucnost je da je Horvatincic gradi na tudjoj parceli, usto sumnjam.
Lijepo je rako Jelavić da će grada sada ići u provjeru koji od tih balkona ima dozvolu a koji nema....a 99% njih nema....
Sad će Jelavić izvući knjige od Franz Jozefa iz 1842 da dokaže kako nije bilo balkona u to doba..Koji posranci vode ovaj grad i pljačkaši..Ovo je sramota nad sramotama tražiti nacrte iz 1842 godine kad je ukinuto kmetstvo..
Ajde ne trkeljajte! Balkoni su izgrađeni bespravno! Nisu evidentirani u katastru ni prije 1968 godine! Pogledajte ovo priopćenje pa onda baljezgajte: http://www.mzopu.hr/default.aspx?id=9389
@wihrlig, pročitala sam ovo priopćenje i drago mi je da se sve odvija baš tako! PREMA ZAKONU!!! :))))))
Ljudi, ima na Facebooku grupa \"Podržavamo Projekt Cvjetni\" pa se uključimo svi mi koji preziremo ležanje po cesti !!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ljudi iz Ilice 11 se zale kao i Stomatološki fakultet od prvoga dana...No Bandić i sudstvo su ih vozali u krug od vrata do vrata govoreći im da su žalbe u procesu... A svi ovi dolje koji podržavaju Horvatinčićev ii Bandićev bezobrazluk neka im daju svoje stanove bez naknade.