Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 107
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kata šoljić
Povratak na članak

Četiri sina poginula su joj u obrani Vukovara. U njenom se parku danas igraju trešnjevačka djeca

Kata šoljić, vukovarska majka hrabrost park u Pongračevom je dobila 2015. a do parka vode ulice koje su dobile imena po hrvatskim dječjim književnicama

Komentari 1

DU
Deleted user
14:20 24.01.2022.

Kapa do poda. Svoju ljubav prema domovini Hrvatskoj platili su i u WW2 i sada največom cijenom, Da mi Hrvati imamo imalo hrabrosti i poštenja podignuli bi spomenik barem 20 metara visok , domoljubima, članovima obitelji Kate Šoljić od 1941.41. do 1991. godine.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.