Hoće li biti i zlatnih ribica? Zapušteni javni zahod na Trgu bit će akvarij
– Na mjestu šekreta na Trgu bit će akvarij, projekt je gotov, ja se zalažem za akvarij slatkovodnih riba u toj utrobi – najavljuje gradonačelnik Bandić projekt koji bi mogao postati nova turistička atrakcija
Komentari 22
nije mi jasno zasto to i dalje ne moze ostati (naravno uredjeni) WC.
sve je bolje nego šekret nasred trga, fala bogu da je zatvoren i da je napravljen onaj novi
Ovaj Bandić se stvarno zaje...a s nama.Ali svaka rit dođe na šekret.
"...a nadsvodit će ga novi trak za Jurišićevu" Šta to znači?
Na stranu sve, ali od Trga do Cesarčeve stvarno nema pet kilometara - zar ne, Sergej? Preglup članak. Preglup.
"Zlatni" akvarij...cijena kvadrata bar 3000 eura...
Taj WC treba obnoviti i tamo zaposliti na smjenu "kukurikavce" ! Ali mogućnost da taj legendarni WC bude preuređen bi bila realna kada bi Zagreb uređivali zagrepčani, da se purgere ni ne spominje, jer ih u Zagrebu više skoro ni nema !
WC metro se pretvara u akvarij, super!
Evo novog posla za kumove, već se osnivaju nove firme koje su gle čudom specijalizirane za izgradnju akvarija
Sramota. Prvo su došljaci iliti dotepenci od Trga napravili seoski vašar (s tim da je pravi seoski vašar bolji od ovog na zagrebačkom glavnom Trgu) a sada im smeta i javni zahod (zagrepčani su davno davno prije zahod nazivali šekret). Izgled Zagreba, pogotovo centar grada, sustavno se devastira. Pogledajte što je napravljeno od pročelja Jegerhorna u Ilici kao i svakog uličnog dijela kuća u centru. Stakleni veliki "akvariji" za krpice i cipele. Kavana Korzo već godinama je prazna, devastiranih prozora, itd. itd. Nesumnjivo je da Bandić ima i dobrih strana i dosta je napravio za Zagreb ali sada već prelazi sve granice tolerancije.
tako je,sad uslikaj javni šekret i fontanu u Križevcima.
Mislim da je najveća turistička atrakcija Zagreba sve veći broj ljudi koji kopaju po kantama za smeće.
Sramota je za Bandića da je u strogom centru Zagreba ostala govnara, koje se svi trebamo stidjeti a on najviše.
Zapušteni javni zahod na Trgu _______________- I ovaj naslov je čisto laganje stanovništvu ______ Taj javni zahod nije zapušten, nego je zatvoren i namjenjen uništavanju spomenika arhitekture i urbanizma grada Zagreba te kulturne baštine građanskog života na prijelazu dva stoljeća. _____________ U vrijeme dok je milanče pišao uz svako drvo, građani su koristili javne zahode ________ To taj dotepenec želi uništiti pokvarenim govorom o šekretu, namjerno ne govoreći o drugom javnom zahodu na Europskom kontinentu
Autor: Sergej Novosel Vučković/VLM - akvarij slatkovodnih riba u toj utrobi, s prolazom, a nadsvodit će ga novi trak za Jurišićevu – najavio je Bandić _____________________________________________________________ Jeste li vi stvarno neuki, neobrazovani, potpuno bez mozga? ______________ Zašto uopće pišete oe o tim bandićevim nebulozama? ____________________ Očito nikad niste vidjeli Zagreb, kamoli bili na Jelačićplacu. _______________________ Javni zahod izgrađen prije više od sto godina je jedina prepreka za izgradnju tramvajske pruge iz Praške u Jurišićevu. _______________ "Preplitko" je izgrađen za postavljanje tračnica na zahodski strop, što se jasno vidi čak i na ovoj slici uz članak. _______________ Ovo je samo "puštanje balona" seljačine koja se "šekretom" želi umiliti neobrazovanim stanovnicima Hrvatske i okolice Zagreba. __________________ Da bi stavio akvarij na to mjesto prvo mora iskopati rupu dva metra dublju od sadašnjeg zahoda kako bi postavio dobre temelje za tračnice ______________ Što je odmah jasno da će biti uništena povijest kulturne baštine _____________ Govoriti o šekretu, a ne prvom javnom zahodu u ovom dijelu Europe nakon prvog, doslovno prvog na svijetu izgrađenog u Parizu, samo dokazuje kako se milanče želi obračunati s kulturnom baštinom građana grada Zagreba, uništiti ju poput čistog četnika Čak su i u Londonu izgradili javne zahode nakon gradnje u Zagrebu _____________ Ovaj ga naziva šekretom ______________ Jasno dokazuje kako uopće ne poznaje povijest Zagreba i to da su ondašnji Zagrebčani i zagrebčanke početak gradnje javnog zahoda nazivali ulaz u podzemnu željeznicu grada Zagreba ____________ Zašto vi novinari uopće tolerirate i pratite tog stranca u Zagrebu? ______________ Umjesto da ga potpuno ignorirate pa nek trabunja u svom rodnom mjestu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma kakav akvarij ,barem ne sada ! Kada krenu protesti protiv ove štetoćinske vlasti,u ovaj prostor će SDP-ovi orjunaši bacati kolovođe dok ne dođu oni s okovima i lancima ! Tko zna,moglo bi biti i suprotno.