Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 79
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
doznajemo detalje
Povratak na članak

Bandićev projekt za branitelje ide dalje, bit će prvi takav u Hrvatskoj

Projekt je to pokojnog gradonačelnika Milana Bandića koji je najavljivan još 2018. godine u kvartu Voltino.

Komentari 13

TA
Tarantula
13:52 14.12.2021.

Iskreno, muka mi je više od tih branitelja, samo se grebu za povlastice i svakim danom ih ima sve više i više! Naime broj branitelja porastao je za oko 220 000 tisuća u odnosu na realan broj ljudi koji su sudjelovali u obrani RH, koliko ono HDZ ima članova?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.