Bandić: Očekujem stampedo, obnavljat ćemo cijele ulice
Mijenjat će se i odluka o komunalnom redu kako bi se lakše kažnjavali oni koji šaraju: plaćat će bojenje cijelog pročelja.
Komentari 10
subvencija,..subvencija,...subvencija,....Zagreb je znaci tako bogat da poklanja novac za fasade. U Njemackoj je to zadatak vlasnika da sanira ruglo, a pogotovo ako prijeti odlom iz fasade. Ljudi moji Hrvatska je nazalost propala zemlja u svakome smislu. Tako vam je to kada proleteri zive u stanovima koje su zabadave dobili. Sad ce drzava sanirati a oni prodavati stanove po boljoj cijeni,......ha, ha, ha,.........koji smijeh, a nemate za skole, bolnice,.......
Ključni problem svega, a između ostaloga i obnove fasada na stambenim zgradama u Zagrebu, je socijalistički način razmišljanja. Potrebne će biti još generacije da nam se on izbije iz glava i da konačno krenemo naprijed. Stalno očekujemo da će netko drugi npr. otvoriti radna mjesta, obnoviti fasade i sl. Kupnjom stanova koji su bili u društvenom vlasništvu novi vlasnici su preuzeli i obvezu održavanja, i to im netko treba jasno i glasno reći. Izuzetak treba biti strogi centar gdje osnovni dio trebaju platiti vlasnici, a posebnosti onda neka plati grad. Onaj tko ne može financirati održavanje stana npr. u Ilici (uključujući fasadu, krov i dr. ) treba prodati stan i kupiti jeftiniji na manje atraktivnoj lokaciji. Ovako funkcionira cijeli svijet.
Sve zagrebačke četvrti mogu dobiti poticaj osim Sesveta i Brezovice. Znači li to da Sesvete i Brezovica ne uplaćiju u gradski proračun kao ostale četvrti?
Eto Bandiću da tvoji komunisti nisu protjerali i pobili većinu vlasnika stanova u Zagrebu dana bi grad izgledao kao Beč a ovako izgleda kao vaša napuštena sela i šume iz kojih ste došli u ''tuđe''.
Tako ste obnavljali Culinecku, cca. 4 dan posla. Vasa ekipa je radila 2 mjeseca i nista nisu napravili.
Iz dugogodišnjih ralja primitivizma, populizma, seljaštva i mentalnog terora možemo izaći i spasiti se samo na slijedećim izborima. Sve drugo je poznata masa svakodnevno iritantnih primjera koji više nezaslužuju nikakav komentar.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dvaaaa mjeseca se obnavlja sto metara Baštijanove! A u tom periodu bilo 3 dana kiša ,zbog čega se nije radilo. Treba li još kakav komentar?!