Nakon nesreće na Trešnjevci: Tražit ćemo da Grad postavi uspornike
Na tramvajskoj postaji na kojoj je vozač kojem je u vožnji pozlilo, potvrdila je policija, pokosio šestero ljudi, građani danas stoje sa strahom
Komentari 13
drzava nam i je u banani jer se "politikom" bave ovakvi kao predsjednik Vijeća gradske četvrti Trešnjevka – sjever. da mi je samo cuti njegovo objasnjenje kako ce to uspornik sprijeciti da netko ponovno ne dobije secerni napadaj. mamlazi jedni, po centru grada nisi siguran jesi li u zagrebu ili sumskom putu kakve su nam ceste i oni bi na taj kaos jos stavljali kojekakve ilegalne gluposti poput lezecih policajaca
ma najbolje da zapravo zabranite uopće vožnju autima po gradu. ma,još bolje da zakonom zabranite uopće posjedovanje automobila. je.ali vas uspornici.
Uspornike?! Najbolje da ih postave i na tramvajskoj pruzi. A najbolji je ovaj genijalac koji traži da se stajalište premjesti, baš kao što je premješteno s južne strane Trešnjevačkog trga pa su sada gužve još veće i još više ljudii prelazi zebru na Vukovarskoj...
Uspornici su biznis i kakve veze imaju ako je vozač bolestan.
ako može uspornike od 20-ak cm da ih nakon 3 dana opet mijenjate, naravno o našem trošku
Poštovani "važni" kad popravite rupe pa i bunkere, razrovane kolnike ulegnute i izbijene šahtove (koji nisu ukradeni) tek bi se tada mogli dovezat raznih uspornika. Cestari mojim sjetim vas se svaki put kad me ogulite na tehničkom, a je.... vas kad se vozim ulicama grada Zagreba....
u ostatku europske unije skidaju ležeće policajce iliti uspornike jer nisu dokazali svoju svrhu, osim uništavanja automobila, a pogotovo vozila javnog gradskog prijevoza. no, kod nas ništa čudno, ionako kaskamo za europom 20 godina.
Rođo koji šverca "uspornike" iz Engleske se već oblizuje. Koliko će samo pari dostajati...Dva, tri ili možda čak četiri...Pa pomnoži s dvadesetak iljadarki koliko košta postavljanje jednog jedinog...mmmmm. Ko u porniću. Građani traže da ih se guzi! Nema veće perverzije. Unište ti automobil, a ti plješćeš. Pardon, plješće onaj sirotanović koji nema ni za biciklo pa kaj mu znači zamjena amortizera na tuđem automobilu. Udri jače manijače! Po tuđe malo auto. Ma nema veze, ima "uspornika" po Zagrebu ko u priči, tako lijepo poslaganih pod prozorima građana koji su tražili njihovo postavljanje. Nema ljepšeg nego u tri u noći sjesti na trubu i tako izraziti "neslaganje". Tu-tu, potrubi za firmu Bandićevog kuma!
Ideja lezecih policajaca je idiotrija. Covjeku je pozlilo. Pozlilo bi mi i preko lezecih policajaca. Ista stvar... mozda i gore. Ovako ce se stvarati samo veca guzva.
kakvi uspornici,više policijskih patrola i drastične kazne.svaki drugi policajac ima trbušinu odnosno pretil je i ne liči policajcu što je znak da ništa ne delaju
A šta je to uspornik? Jel to ona ista morfologija po kojoj je ljubavnik doje..nik?
One koji su nesavjesni, niti uspornici neće smetati. Pooštriti lječnički pregled i neka policija počne raditi svoj posao.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a da probate sa strožim kaznama, zahtjevnijim testovima u auto školi i boljim zdravstvenim pregledima? nijedan grad u Europi nema ovoliko ležećih policajaca, pa ne može se voziti od tolikih policajaca, auti se uništavaju od toga. a ove koji krše propise nikakvi ležeći policajci neće spriječiti u tome