ANKETA Snalazite li se bez dvojnog iskazivanja cijena?
Kako bi se sugrađani, podsjetimo, lakše naviknuli na euro kao novu valutu, zakonska obveza svih poslovnih subjekata bila je dvojno iskazivanje cijena, uvedena još 5. rujna 2022.
Komentari 3
VO
nadam se da će kuna vratiti jednog dana. Mister plenković, trebali ste ostaviti kune
MI
tko se ne zna snalazit u eurima nije se znal snalazit ni u kunama
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nikad neću prežaliti kunu, našu suverenu valutu. Euro mi se čini kao privremeno okupacijsko sredstvo plaćanja.