Alin Kavur povukao kandidaturu za gradonačelnika: 'Zagreb tone kao Titanik'
Gospodin Kalinić kao jedini branitelj među kandidatima te sličnog programa kao i njegove stručnosti definitivno je moj izbor, kazao je Kavur
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Povukao si se jer znas da ne bi dobio glasove vec bi se samo osramotio. mozda tone ali barem ne slusam kako kradu jataci.