Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 213
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Iz arhive
Povratak na članak

16. obljetnica urušavanja Kupske: U trenutku se pred našim haustorom stvorila 19 metara duboka rupa

Zaboravljen je to slučaj, govore danas rijetki svjedoci urušavanja Kupske, koju je zemlja progutala 23. rujna 2007. Stanovnika je sve manje, a ulica, kažu, služi za parkiranje

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.