Županu sada žao, vijećnik zbog stresa zatražio pomoć liječnika
Čelnik županijskog SDP-a Zdravko Ronko kazao je da je prijetnja njihovu vijećniku rezultat sve veće nervoze i straha tandema Lucić – Aladrović jer sve više nezakonitih rabota izlazi na svjetlo dana.
Komentari 4
– Naljutilo me kada mi je rekao da sam nepošten i nečastan. To je za mene velika uvreda koja me prvi put u životu izbacila iz takta. Nitko mi to nikada nije rekao... Svašta mi se može reći, ali da sam nepošten, neradnik, nečastan i nešto protiv obitelji to ne dopuštam – objasnio je župan Aladrović ---------------------------------------------------------------------------------------------- kome ti lažeš? svi znaju kakav si poltron neznaš svojom glavom razmišljat i samo slušaš stranačke upute a o porjeklu imovine tvoje i lucićeve i vašim kriminalnim radnjama će bit rječi u budućnosti u uskoku
Gegane-daj objasni ovima iz mladeži HDZ-a , što to znači poltron... Mada mislim da su oni sad na sastnačenju, sad se radi punom parom...vraća se barba Ive...sad trebaju zauzeti zajednički stav.Sad treba nešto pametno reći, bit će teško, ali treba pokušati...
A za Aladrovića iz ostalu lopovsku bandu iz KPJ vrijedi ona \'\'tko o čemu, kurva o poštenju\'\'
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Marjane,Marjane za tvoje poštenje zna i policija samo nesmi kazati. Mogao bi ti zbog Franje Lucića ispasti balvan.