Župan Koren: Razmislit ću o tužbi protiv SDP-a zbog veleplakata
Ti plakati govore više o onima koji su ih postavili nego o onima koji su na njemu - tvrdi Koren
Komentari 12
mislim da je strašno da spodoba poput Ledinskog uopće ima srama nekom nešto reći, a kamoli prozivati putem plakata
ako nisi koren korupcije objasni narodu kroz medije za malverzaciju sa državnim zemljištem koliko je podjeljeno stranački a sad se prodaje za trajno u općini Sv.Ivan Žabno ali ćestica 121 kat.opć. Raščani takozvani gunjak ostaje rezerviran dok se ne dovrši nekakvi papiri dali to opet tu spremaš smeće a još tužnije u proteklih 20 dana devastirano je i prodano preko 300 metara drveta agacije i nitko ne reagira taj ko devastira iz vaših je redova a policija mu isto ništa neče i nemože samo zato što iz vaših stranaćkih redova to su sve kućni prijatelji prema tome kad to raskrinkaš i prijaviš prvi posle toga možeš poćeti sa tužbama
Ispravno je da se meođusobno vrijeđaju jer su jednaki (kada nisu obrazovanu za uljuđenu komunikaciju). Danas je nemoguće dobiti posao ili napredovati na poslu ako nisi član određene stranke. I pored toga ipak jedni drugima predbacuju korupciju. Bolje bi im bilo da svaki mjesec prezentiraju koliko radnih mjesta je otvorila njihova politika, ali jasno i provjerljivo.
Čudna mi čuda, kada Ledinski zabrlja u Domu staraca onda mu izmisle radno mjesto gdje netko mora biti politolog umjesto inženjera gradjevine.Kada Labazanovi Podravski motivi promase cilj ajmo mu dati novi Festival. Predlažem Korenu da onako iskreno razotkrije(kao nedavno) još ovakvih zlodjela političke korupcije koje mi gradjani plačamo i moju potporu sa sadasnjih 80% imati ce 100%. NETKO MORA!
Mi se vidi da su isti lonci i poklopci, em su jeni bili na vlasti pa su ve drugi i niš se ni promenilo, moja žena ni dobila boljega posla, meni nisu dali bolju plaču, sve vrijeme su firme propadale vu cele županije. Ja sam još dobro prešel jer mi bar delamo, malo za sitniš a malo za bez sitnoga tj za niš. Tak je to kad se ima takova vlast, nit su kaj vredeli jeni a bogami ni drugi nisu daleko od njih, vrede taman tolko kolko je treba jezerač vu žepa strpati. Samo ja to ne morem povedati kaj su navek jeni te isti na vlasti a oni drugi su tu mam polek ovih prvija pa se svadiju da bi mi kakti imali uvida da su hudi protivniki a kad tam se vu Kralušu skup grliju i popevaju kajti imaju i dobre razloge za popevati dok mi bečimo oni popevaju i po pivi i gemištekikma delaju.
tako je to kad nam državu vode najgori učenici iz kumrovačke škole
a kaj se tu u tom plakatu našel župan? Gle čuda čovek se prepoznal, a čak nije ni korumpiran.
a otkud postenom SDP-u novci za jumbo plakate? sigurno Djed Mraz donio... isti su kao i HDZ... lopov do lopova a u ubicu imaju kao koalicijskog partnera.... stvarno imamo divne politicare....
Gospon firefox, kakvu to HSS- ovu desnicu spominjete. Iz rada HSS-a je očito da postoji samo HSS-ova stražnjica, na čelu sa onom nakaradom od Friščića.
Mali Pero podupirem sve napisano. Mislim da ljudi dosta stvari prihvačaju kolokvijalno i zaboravljaju na čovjeka te razmišljaju kroz \"torove\". Gledaj koliko sam minusa dobio što sam malo potprašio Ledinskog a cijela Koprivnica zna da je to promašeni političar.(ili netko za njega udara + ili -)On se u biti krije iza vrlo dobrog Mršića!
Marinko Bagarić, istaknuti lokalni esdepeovac, „izgubio“ posao u Podravki uz dobru otpremninu u toj kompaniji, a ubrzo je postavljen za ravnatelja Regionalne energetske agencije Sjever sa sjedištem u Koprivnici, čiji su osnivači gradovi Koprivnica, Bjelovar, Virovitica i Varaždin.Nnjegova kći Ivanana dobila posao u tvrtki Koprivnički poduzetnik u vlasništvu Grada Koprivnice, dakle pod Mršićevom kontrolom, a da ne spominjem ugovor iz 2008. godine kojim je Irma Bagarić zamjenica županijskog državnog odvjetnika,Gradu Koprivnici prodala zemljište za oko milijun kuna. A ono zemljište koje je u trenutku prodaje gradu glasilo na njenu majku gđu.Šteficu Brljek?Koliko milijuna je dobiveno za to zemljište na današnjem Cindrišću?Ali glavni problem ovoga grada je Helena Jug , zar ne?Uzimajući u obzir izuzetno dobru sudsku zaštitu esdepeovaca u našoj županiji,ne znam koliko bi bilo pametno za Župana krenuti tužbom protiv ove malograđanštine i niskih udaraca.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je zbilja STRAAAŠNO...........mislim da je sazrijelo vrijeme za neki koprivnički npr. miting istine a u organizaciji npr.HSS-ove desnice ...... ili neke marginalne političke opcije grada Koprivnice .....a sve u cilju rušenja ovih \"crvenih vragova\" ! Neće nama komunjare plakatirati !!!