Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 206
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NARODNA KOALICIJA
Povratak na članak

Milanović: Suradnja SDP-a i HSS-a znači siguran smjer za Hrvatsku

"Siguran sam da će građani prepoznati širinu ideja, vrijednosti i programa koje ovakva Narodna koalicija predstavlja"

Komentari 31

Avatar George Bailey
George Bailey
14:12 08.07.2016.

Siguran smjer u propast.

VL
DO
dobarsavjet
14:12 08.07.2016.

Još Pupovac pa ste kompletni.

VL
HR
hrza
14:27 08.07.2016.

Sta smo jadni bogu zgrisili da nas opet ovaj uzjase.

VL
BE
berogrga
14:43 08.07.2016.

Milanović je šef kriminalne hobotnice i Milanovića podržavaju samo neprijatelji Hrvatske.

VL
RB
renato.bednjanec
14:35 08.07.2016.

Siguran smjer u pakao.

VL
R1
R1971D
14:44 08.07.2016.

Nadam se da ćete propasti na izborima, kalkulacija i matematika umjesto nekakve svjetonazorske i programske bliskosti...HSS traži identitet jer je seljaka u zemlji sve manje ( svi pobjegli u gradove) a za građane i intelektualce nemaju što ponuditi..SDP bi trebao po nekoj definiciji zastupati radnike a u stvari su liberali i boli iz briga za radnike...sve u svemu ova koalicija je čudnovati kljunaš i nadam se da će propasti na izborima..

VL
DA
Darko22
14:20 08.07.2016.

"Narodna koalicija" hahaha, možeš si mislit. Ne postoji stranka u Hrvatskoj koja se može pohvaliti da se zalaže za narod.

VL
NY
no_yes
14:56 08.07.2016.

Plan 2121212121... - na n-tu neku.., sada se zove ''narodna koalicija'' a narod vam je ''stoka sitnog zuba'', RH kreditni rejting uspjeli ste dovesti na korak do smeća. Sa ovima možemo računati na egzodus radno sposobnih i naravno, opet bogaćenjee bogatih sve dok se ne namjere na hrvatske vode i šume koje će dati u ruke strancima jer izgovor će biti kako smo u velikim dugovima koje ne možemo vraćati a koje su bajdovej sami napravili u suradnji s ex hdz-om i satelitima. Nego, jel sdp-jac Jakovčić još u igri, EU skretničar koji se brine da novac namijenjen poljoprivrednicima ode nekamo dalje pa su nam sdp-ovom zaslugom blokirali 500 mil. kn a i uskok se morao angažirati oko istog kako reče gđa. Petir: ''Jasno je da gosp. Jakovina to nije mogao raditi sam što upućuje na teško kazneno djelo zločinačkog poduhvata.'' - - I takvi hoće sada zaposjesti Sabor RH u tandemu s ''drugom razdjelnikom'' i voditi RH ?! Ovo su mračna vremena za Hrvatsku, mračna ! Licemjeri koji s pravom prebacuju plagiranje diplomskog Vasi a s kojim pravom potvrđuju sutkinju Ustavnog suda koja ima isto nedjelo na leđima ? Hipokriti stare CK škole i još se brinu za lex perkovića da mu ne bi grašak znoja oblio čelo. Fuj !

VL
DO
dobarsavjet
15:52 08.07.2016.

E da ti je još preko Mosta preći :)

VL
OK
okus
14:51 08.07.2016.

I ja se nadam.

VL
IB
ibiza
19:00 08.07.2016.

ma nista bez mosta i hdz to je buducnost

VL
ZE
Zemuncevic
23:50 08.07.2016.

Punisa i Radic,siguran smjer u propast ali mi Hrvati vam to necemo dozvoliti Zoki !!!!Racun bez krcmara ne ide Zoki !!!!

VL
RA
raycharles19
09:08 09.07.2016.

Otkada je propast smjer?

VL
GE
genex
10:21 09.07.2016.

...ha ha baš Narodna koalicija.. Narodna koalicija=SSRNJ (savez socijalističkog radnog naroda juguslavije)..

VL
JA
jason22
14:25 08.07.2016.

Kme kme kmeee...dogodilo se upravo sto treba..nadam se da ce hdz opet u oporbu..tek nakon toga mozda postane prava stranka..kad se temeljiti isčiste od svih sumnjivih tipova koji sada paradiraju

VL
JE
Jednakost
14:30 08.07.2016.

Jos kad bi ih Most, Hrid i HSLS podrzali, e onda bi bilo snage za reforme i spas drzave.

VL
RU
ruznopace
14:18 08.07.2016.

gori od adezejovskih kunoljuba ne mogu biti,....

VL
MA
maliMalecki
14:26 08.07.2016.

Ssmo naprijed i pametnije nego prošli put...oštro i pravedno za sve građane lijepe naše!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.