Živozidaška abeceda demokracije
Kada te HDZ proziva za korupciju ili SDP za nesposobnost, to ti dođe kao reklama. Zbog toga možemo reći da nije najveća opasnost Živi zid, nego stanje u društvu u kojemu je on moguća alternativa
Komentari 6
Dobar!
svaka ti dala .
Svi živozidaši došli kao đaci stoje Pernar metno naočale svoje . Učili su učili od srijede do petka al' se nisu maknuli dalje od početka. Ništa nije naučila bratija ta osim što je prije znala tatara-tatarataaa!!!
Gospodine Ristić, svojim ruganjem "Tu je do izražaja došla sva raskoš njegova cirkuskog talenta" potičete me da poklonim povjerenje ovakvim "cirkusantima" u odnosu na one koje vi favorizirate. ... Samo naprijed!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
..najbolje mi je kad komunisti SDP-HDZ pocmu pričati o populizmu..dopeljali su gotovo svakog građanina na prosijacki štap.. nama trebaju pernari,bunjci i ini da naprave reda u ovoj neuređenoj državi..da uvedu porijeklo imovine e onda bi vidli čija maca vunu prede..za crnoga vraga glasati ali ne za SDP-HDZ jer te sotone i bezboznici moraju završiti u gulagu a iskreno i mučio bi ih ka i one sto su prolazili na golom otoku..u ime naroda!