Željko Reiner u Kongresu SAD-a uoči doručka s Obamom
Sastao se s oboje supredsjedatelja kongresnog Odbora za odnose s Hrvatskom - demokratskom zastupnicom Janice Hahn i republikanskim kongresnikom Davidom P. Joyceom
Komentari 7
S kim si, takav si. Netko se druži s Dodikom i Nikolićem a netko s Obamom i Merkelicom. Ne zamjeram, svatko ima svoj maximum i svoje mjesto u društvu.
Rainer i Marijana Petir su otišli pomoliti se u SAD....sad će biti pravi sveci...ginut će za Hrvatsku...valjda nemaju povjerenja u crkvu u HR pa se idu moliti tamo gdje molitva više vrijedi..bljak tko sve to plača?
tko taj izlet financira???
I kolko onda traje molitva ....toliko da je sve mlako !!!
Od kada je dvostruko oporezivanje posao podpredsjendika Sabora a ne Vlade. Što se tiče viza čuli smo nedavno kada ispunimo kriterije u smisli manjeg broja odbijenih viza što ovisi isključivo o Amerima ukinuti će se vize. Josipovićev i , Jacinn dragocjeni posljednji HDZ mohikanac otišao u Ameriku da mu malo rade reklamu po novinama i da se čovjek veseli.
svaka čast prvome crnom ( tamno smeđem) predsjedniku SAD-a.... imati će čast da doručkuje sa izvornim hrvatskim akademikom .... možda mu akademik reiner pokloni knjigu tarasa kermanuera ( slovenskog filozofa i kulturologa ) , upravo onu knjigu koju akademik reiner nise pročitao .... bolje ti je akademiče da čitaš , sigurno bi manje laprdao .....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pogodite tko će dobiti slijedeće izbore?