Željka Kerum kao direktorica oštetila državu za 17 milijuna kuna
Željka Kerum je od 30. 11. 2012. do 25. 4. 2013. kao direktorica trgovačkog društva Kerum, iako je znala da je račun tvrtke blokiran, pogodovala vjerovnicima i naložila plaćanje cesijama prema 25 tvrtki
Komentari 6
van onih koji zive trudom i rdom ja se pitan dali ima postenih u hrvatskoj.
Željka Kerum, nećakinja bivšeg splitskog gradonačelnika Željka Keruma, optužena je zbog počinjenja kaznenog djela pogodovanja vjerovnicima. ps:tko je sad tu zeljko a tko zeljka hehe
...a strikan pojma o pojmu nema!
Sada su još i ukinuli državni inspektorat da nema alata kojm bi ih mogli kazniti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije ona kriva. Krivo je drustvo koje joj je to omogucilo.