Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 85
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nesreća u oštarijama
Povratak na članak

Zborg brzine prešao u suprotan trak i udario auto, dvoje mrtvih

Život su izgubili vozač i suvozač iz Golfa, a teško su ozlijeđeni vozač i putnica iz vozila ogulinskih registracija, dok je njihovo dvogodišnje dijete, nasreću, prošlo tek s lakšim ozljedam

Komentari 2

CO
Cobra2
23:06 20.05.2012.

Dečko - čovjek šta je poginuo je bio suvozač ( moj rođak), i postao je tata prije 5 mj. i vozač je kako čujem u ogulinskoj bolnici preminio

VL
TI
tintilinic100
10:14 21.05.2012.

Kako mogu znati da je netko radi brzine izletio? Možda je izletio jer nije imao dobre gume, možda radi puknuća krajnika, možda radi loše ceste (udario u jamu te ga bacilo na drugu stranu), možda mu je suvozač potegnuo volan, možda mu kočnica nije dobro kočila pa je povuklo u stranu. Bitno da policija daje službeni izvještaj koji je isti i prepisan sa svih ostalih nesreća. Uvijek je samo vozač kriv, jer nije prilagodio brzinu uvjetima na cesti. Nikad ništa drugo nije krivo. I najlakše je svaliti krivnju na onoga tko se ne može braniti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.