Zagorska oporba Deklaracijom želi spriječiti ukidanje županije
U istom danu o istoj temi na konferenciji za novinare govorili su zagorski HDZ i župan Željko Kolar, a priopćenje je poslao i zagorski SDP
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa naravno da je župan protiv ukidanja županija; ostao bi bez radnog mjesta. Te županije su izmišljotine Tuđmana, da se dobiju izbori i smjeste poslušnici. Hrvatska je pre mala zemlja za toliko županija i općina. Problem je što Zagorje (je ( kao i ostatak Hrvatske ) biološki izumire; ostaju napuštena sela, a uskoro i gradovi. Dođite u nedjelju u Zlatar, pa će te vidjeti što je grad duhova.