Završeno ponovljeno suđenje Zavadlavu, na raspravi govorio svjedoku: 'Ajde, reci istinu'
Zavadlav je rekao kako bi sudsko vijeće ponovno trebalo otvoriti postupak i dopuniti ga. Pridružio se navodima ŽDO-a oko motiva, ali i dalje tvrdi da on nije pucao
Komentari 5
O kredibilitetu hrvatskog pravosuđa dovoljno govori činjenica kako je većina građana imala razumijevanja za ubilački čin Zavadlava. Da hrvatsko pravosuđe ima mrvicu pravednosti u svom radu do ovakvih stvari ne bi niti dolazilo. Hrvatsko pravosuđe je karcinom našeg društva.
Dobit će 45 godina, ali će presuda opet pasti.
Sloboda za Filipa čege se to tako strano boje svjedoci bit će istine???
U zatvor na 40 godina i kad izade kao deda pratit ga uu stopu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da je više ovakvih pravednika dečki u plavom kojima su vezane ruke imali bi puno manje posla ! A sve zbog naseg sudstva !