Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 115
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ZAPAD ILI ISTOK?
Povratak na članak

Zašto previše europske podrške može pomoći Orbánu i Vučiću

Otvorena podrška demokratskim pokretima i političarima EU može stvoriti iluziju da su oni “zapadne marionete”, što je slika koju neliberalni vođe nastoje stvoriti kada protivnike nazivaju “stranim agentima”

Komentari 1

LE
Levanto
08:32 01.11.2025.

EU drmatori su vreća običnog smeća od kojih je polovica na kremaljskoj listi plaćenika. Isto kao i Vučić, Orban i Fico. Njima nije interes EU, nego vlastiti interes.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.