Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 32
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Zašto je posezanje za oružjem postalo način rješavanja sukoba?

Zbog niza ubojstava u relativno kratkom vremenu moramo se pitati jesmo li i dalje sigurna država. Ministar kaže da jesmo

Komentari 2

UJ
ujko41
06:46 12.07.2025.

Napokon netko mjerodavan piše članak. Bičak= nož-turski,Kao "u registraturi" kad Ivica Kičmanović odbije stranku zbog istog.

VL
SK
SkvikiZg
06:07 12.07.2025.

Niš čudno, prijaviš policiji maltretiranje susjeda ili neke druge osobe a oni eventualno dojdeju, napraviju zapisnik i nema nikakve prijave dalje, sve završi u magli.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.