Zanosne beračice marihuane iz Albanije mame uzdahe
Na fotografijama koje su objavljenje pri sadnji, ali i branju ove još uvijek ilegalne stabljike, sudjeluju prave ljepotice kakvih se ne bi postidjele ni svjetske modne piste i beauty eventi.
Komentari 13
Ako zanemarimo marihuanu, prekrasna zemlja, svakom bih preporučio da ju prođe. Imao sam priliku prije mjesec dana proći Albaniju uzduž i poprijeko (poslovno, bez da imam ikakve veze sa drogom). Vidio sa prizore i krajolike koji su fascinantni u svakom pogledu, nešto najbolje što vidjeh u svojih 50 godina! Naravno, o ukusima se ne raspravlja!
To me podsjetilo na jednu davnu anegdotu, jedan je moj poznanik u onim našim mladim danima, na očevo: Balavac jedan, nemreš tak s menom razgovarat, ja sam te odhranil, odgovoril: Ne bi ti mene uspel odhraniti da ja nisam štel jesti! Ne bi sijali da nije profitabilno. No nije Albanija Južna Amerika da se droga prevozi prekooceanskim brodovima u zapečaćenim kontejnerima, jesu li zemlje iz okruženja, uključujući nas i Italiju, jesu li poduzele povećane mjere pri graničnim prelascima i dolascima brodova iz Albanije? Jesu zvale onaj Fortex, tražile pomoć Europske unije da se taj šverc osujeti, smanji? Jesu brus! Tolko nekaj malo da se zamažu oči. Potražnja se ne potiče, ali ni ne sprečava. Ili ipak potiče, recimo objavom ovakvih standardnih reklama s ljepoticama. Naravno da biznis is booming! Ne samo po albanskim selima nego i u okolnim zemljama, po pograničnim prelazima, carinama, policijama... Aaaha sad kužim, naša država zapravo jedina u Europi osujećuje sjetvu ovakvih profitabilnih kultura, davanjem poticaja za neprofitabilne.
Ovdje u Hrvatskoj proizvodimo samo "vjerodostojne domoljube", da ih pošaljemo u Albaniju tamo više ni trava ne bi rasla.
bolji biznis od zartufa!
Marihuana će neminovno biti globalno legalizirana, šteta što zemlja poput Hrvatske nije u stanju prva napraviti takav korak i pokupiti novac od poreza i nameta. Naši kradoljubi samo izmišljaju načine kako baciti lovu kroz prozor, još se nisu sjetili nijedne metode za zaradu iste.
E da je živ Enver Hoxa....
Šteta što mi nismo legalizirali marihuanu, bilo bi ljudima lakše podnositi ustaše i partizane!
Lijepo na zraku se cure bave poljoprivredom, pucaju od zdravlja. Seoski turizam ima potencijal u Albaniji.
To su Ukrajinke koje je siromastvo natjeralo da idu tamo. Bogu hvala vize za EU su dignute za Ukrajinu.
To se stručno naziva greenfield investicija!
dobis jos POTICAJE iz EU Fonda..aahahahah
da...tzv. "Zeleni kredit za poduzetnike"
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
to su one cure Koje su OTETE diljem Europe...