Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 18
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REKORDNE BROJKE
Povratak na članak

Zamah zmaja s istoka: Kina je postala svjetski lider u proizvodnji i prodaji električnih vozila

U kineskoj industriji prihvaćeno je uvjerenje kako njihovi proizvođači konvencionalnih automobila nisu imali što tražiti u srazu s tradicionalnim zapadnim ili japanskim kompanijama.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.