Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 21
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NAKON OBILASKA LNG TERMINALA
Povratak na članak

Plenković odgovorio Milanoviću: Ne radi se ovdje o kršenju Ustava, nego o igri skrivača

Nakon obilaska LNG terminala sa saveznim kancelarom Republike Austrije Karlom Nehammerom i predsjednikom Vlade Savezne države Bavarske Markusom Söderom, Plenković se osvrnuo na obuku Ukrajinaca u Hrvatskoj te komentirao izjavu predsjednika Zorana Milanovića u kojoj ga optužuje za kršenje Ustava.

Komentari 60

Avatar southman
southman
13:46 24.11.2022.

Kad mi dijete drugi put zatraži da igramo " žmurke " poslati ću joj Milanovića...😂

VL
KO
Kološanin
13:26 24.11.2022.

Oporba na aparatima.

VL
Avatar Ninefinger
Ninefinger
13:27 24.11.2022.

King Kong je tu dobar... igrao se i s Komšićem "žmurke"... Pa s EU "leksa reksa" perkovića... pa s referendumom o braku "polupanih lončića"... Sad je na "neka dere neka puca" pa gađa kog stigne... Kod "skrivača" je u debelojj prednosti, samo obuče crvene čarape, čučne u jagode i zažmiri 🙄

VL
KO
koraknaprijed
13:24 24.11.2022.

Hrvatska je članica EU I NATO čiju zaštitu i pomoć koristi svakodnevno,Milanovic izgleda ima drugog zaštitnika i sponzore,vrijeme je da se sazna tko još u saboru i društvu ima iste nalogodavce i sponzore.

VL
DU
Deleted user
13:24 24.11.2022.

Plenkovic sa zapadom, milanovic sa istocnim ruskim teroristima

VL
Avatar Idler
Idler
13:40 24.11.2022.

Ni vu pitanju nikakšni Ustav neg teranje inata uvrijeđenog-slučajnog. Plenković kakšni god bil uspješniji je i kak predsjednik Vlade (premijer) i na mednarodnem planu i za vojsku je več napravil neg kaj bu Cane igdaj...

VL
Avatar moreplovac
moreplovac
14:20 24.11.2022.

Jednog dana možemo još očekivati, da Slučajni ponudi wagnerovcima odmor na nekom našem otoku.

VL
Avatar Dragovit
Dragovit
14:10 24.11.2022.

Ha, ha ... ovu novu anketu ne prepuštate slučaju? 😁

VL
NE
nenad10023
12:58 25.11.2022.

Cisto krsenje Ustava od HDZ lopova

VL
DU
Deleted user
13:56 25.11.2022.

Ukrajina apsolutno nikakve veze nema niti sa NATO-m niti sa EU i uz to je u ratu, a uključivanje u rat koji s nama nema nikakave veze već je trošak i za svakog od nas ponaosob i snosimo taj trošak.ak. Je li nas netko pitao želimo li to ? Boli me briga za Zelenskog i njegove nalogodavce, ako vodi rat neka ga vodi za svoj račun.Tko je nama pomagao ? Nitko ? Gdje je tada bila EU i NATO ? Nisu nam dali ni blizu. Dapače imali smo embargo na uvoz oružja, a pogledajte ovo sada. Tko je tu lud ?

VL
Avatar Cohen
Cohen
11:48 25.11.2022.

Bua-ha-ha-ha, da "igre skrivača"?! Verbalnim floskulama na Ustav. Malo jača strategija i stil vladanja.

VL
DU
Deleted user
14:26 24.11.2022.

Čuj ovo, "Ne radi se ovdje o kršenju Ustava..."! Nego o čemu se radi ako ministar vanjskih poslova dogovara obuku stranih vojnika u Hrvatskoj bez konzultacija s predsjednikom države? Što je to nego kršenje Ustava?

VL
DU
Deleted user
14:38 24.11.2022.

Plenković je naučio biti nasilan primjer smislio nekakav stožer zbog nekakve pandemije da bi on osobno upravljao državom to se zove diktatura

VL
DU
Deleted user
13:43 24.11.2022.

Da, radi se točno o kršenju Ustava RH. I igre skrivača nisu usporedive s točnim stavkama ustavnih zakona.

VL
AL
alzamalo
14:33 24.11.2022.

Plenkovic zakucava na Ukrajini i LNGu , a sve ostalo je rasulo , pljacka , otimacina.. pitati građane RH jesu li za pomoc Ukrajini na bilo koji nacin je nepotrebno prodavanje magle

VL
SV
sven222
13:28 24.11.2022.

Koliko smo pop.šili da bi Austrija povukla veto?? Znamo ( bar mislimo)koliko smo izgubili od Mađara da nam dozvole ulazak u schengenski prostor!! Možda uskoro saznamo i sa Austrijancima ili će sada malo bolje sakriti!!! tražite potpis od predsjednika a još niste definirali što će podrazumijevati ta obuka i onda pričate o skrivanju!!??

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
13:50 24.11.2022.

U prvom redu se radi o kršenju Ustava, sve ostalo je priča za neinformirane i neznalice.

VL
SP
Split71
14:00 24.11.2022.

u tome ste vrhunski jedan i drugi,dokazali 91'

VL
PE
pežo
13:32 24.11.2022.

Mi smo gori od Afrike samo imamo struju -našim teritorijem prolaze ljudi bez dokumenata, lete avioni i dronovi kako žele i pitanje čiji su, u moru imaju vježbe i na kopnu strane vojske i onda se čudimo vremenskim neprilikama ia i potresu. Žao mi je ljudi koji su umrli za nezavisnu, suverenu, i demokratsku državu dok je na kraju sve suprotno.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.