Plenković odgovorio Milanoviću: Ne radi se ovdje o kršenju Ustava, nego o igri skrivača
Nakon obilaska LNG terminala sa saveznim kancelarom Republike Austrije Karlom Nehammerom i predsjednikom Vlade Savezne države Bavarske Markusom Söderom, Plenković se osvrnuo na obuku Ukrajinaca u Hrvatskoj te komentirao izjavu predsjednika Zorana Milanovića u kojoj ga optužuje za kršenje Ustava.
Komentari 60
Oporba na aparatima.
King Kong je tu dobar... igrao se i s Komšićem "žmurke"... Pa s EU "leksa reksa" perkovića... pa s referendumom o braku "polupanih lončića"... Sad je na "neka dere neka puca" pa gađa kog stigne... Kod "skrivača" je u debelojj prednosti, samo obuče crvene čarape, čučne u jagode i zažmiri 🙄
Hrvatska je članica EU I NATO čiju zaštitu i pomoć koristi svakodnevno,Milanovic izgleda ima drugog zaštitnika i sponzore,vrijeme je da se sazna tko još u saboru i društvu ima iste nalogodavce i sponzore.
Plenkovic sa zapadom, milanovic sa istocnim ruskim teroristima
Ni vu pitanju nikakšni Ustav neg teranje inata uvrijeđenog-slučajnog. Plenković kakšni god bil uspješniji je i kak predsjednik Vlade (premijer) i na mednarodnem planu i za vojsku je več napravil neg kaj bu Cane igdaj...
Jednog dana možemo još očekivati, da Slučajni ponudi wagnerovcima odmor na nekom našem otoku.
Ha, ha ... ovu novu anketu ne prepuštate slučaju? 😁
Cisto krsenje Ustava od HDZ lopova
Ukrajina apsolutno nikakve veze nema niti sa NATO-m niti sa EU i uz to je u ratu, a uključivanje u rat koji s nama nema nikakave veze već je trošak i za svakog od nas ponaosob i snosimo taj trošak.ak. Je li nas netko pitao želimo li to ? Boli me briga za Zelenskog i njegove nalogodavce, ako vodi rat neka ga vodi za svoj račun.Tko je nama pomagao ? Nitko ? Gdje je tada bila EU i NATO ? Nisu nam dali ni blizu. Dapače imali smo embargo na uvoz oružja, a pogledajte ovo sada. Tko je tu lud ?
Bua-ha-ha-ha, da "igre skrivača"?! Verbalnim floskulama na Ustav. Malo jača strategija i stil vladanja.
Čuj ovo, "Ne radi se ovdje o kršenju Ustava..."! Nego o čemu se radi ako ministar vanjskih poslova dogovara obuku stranih vojnika u Hrvatskoj bez konzultacija s predsjednikom države? Što je to nego kršenje Ustava?
Plenković je naučio biti nasilan primjer smislio nekakav stožer zbog nekakve pandemije da bi on osobno upravljao državom to se zove diktatura
Da, radi se točno o kršenju Ustava RH. I igre skrivača nisu usporedive s točnim stavkama ustavnih zakona.
Plenkovic zakucava na Ukrajini i LNGu , a sve ostalo je rasulo , pljacka , otimacina.. pitati građane RH jesu li za pomoc Ukrajini na bilo koji nacin je nepotrebno prodavanje magle
Koliko smo pop.šili da bi Austrija povukla veto?? Znamo ( bar mislimo)koliko smo izgubili od Mađara da nam dozvole ulazak u schengenski prostor!! Možda uskoro saznamo i sa Austrijancima ili će sada malo bolje sakriti!!! tražite potpis od predsjednika a još niste definirali što će podrazumijevati ta obuka i onda pričate o skrivanju!!??
U prvom redu se radi o kršenju Ustava, sve ostalo je priča za neinformirane i neznalice.
u tome ste vrhunski jedan i drugi,dokazali 91'
Mi smo gori od Afrike samo imamo struju -našim teritorijem prolaze ljudi bez dokumenata, lete avioni i dronovi kako žele i pitanje čiji su, u moru imaju vježbe i na kopnu strane vojske i onda se čudimo vremenskim neprilikama ia i potresu. Žao mi je ljudi koji su umrli za nezavisnu, suverenu, i demokratsku državu dok je na kraju sve suprotno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad mi dijete drugi put zatraži da igramo " žmurke " poslati ću joj Milanovića...😂