Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
stravična nesreća
Povratak na članak

Zagrepčanin sletio s autoceste Kutina − Novska i poginuo

Iz još uvijek neutvrđenih razloga vozilo kojim je upravljao I. V. Renault Laguna sletjelo je s autoceste, probilo zaštitnu ogradu i prevrnulo se na krov

Komentari 7

IB
istina_boli
19:56 23.08.2012.

Nikakvo cudo. U koji god dio Hrvatske sam dosao , svi se zale na vozace sa zagrebackim registracijama, ili su ludi ili neznaju vozit jer stalno divljaju kao da su upravo pusteni sa lanca.

VL
SN
SnagaUma
21:15 23.08.2012.

23.08.2012. u 19:56h istina_boli je napisao/la: Nikakvo cudo. U koji god dio Hrvatske sam dosao , svi se zale na vozace sa zagrebackim registracijama, ili su ludi ili neznaju vozit jer stalno divljaju kao da su upravo pusteni sa lanca.. -------------------------------------- Trebas tek vidjet kako voze ljudi iz drugih dijelova Hrvatske u Zagrebu.Totalni je...

VL
OB
-obrisani-
21:34 23.08.2012.

Staro vozačko pravilo je da je onaj koji vozi brže od tebe ludi manijak, a onaj koji vozi sporije nesposobni idiot. Činjenica je da se ljudi najviše žale na vozače sa zagrebačkim tablicama , upravo stoga jer se oni najvišee drže navedenog vozačkog pravila , uz neupitnu bahatost koju su stekli vožnjom proimetnicama zagreba ,te što je daleko najviše novca skoncentrirano u zagrebu smatraju se najboljima . Njihov um ne može shvatiti da osobi koja dođe iz Korenice , na primjer, gdje nema nijednog semafora i gdje su 3-4 ulice u nepoznati grad poput zagreb trreba dati vremena za prilagodbu i imati razumijevanja za njihov način vožnje , koji je daleko ekonomičniji i sigurniji.

VL
SN
SnagaUma
21:54 23.08.2012.

" iz Korenice , na primjer, gdje nema nijednog semafora i gdje su 3-4 ulice u nepoznati grad poput zagreb trreba dati vremena za prilagodbu i imati razumijevanja za njihov način vožnje , koji je daleko ekonomičniji i sigurniji." ------------------------------------ Uzimanje prednosti,opasno preticanje,mijenjanje traka u zadnji cas,ne stajanje na pjesackom je tebi sigurni i ekonomicni nacin voznje.Mora da si jeben vozac.

VL
DU
Deleted user
22:58 23.08.2012.

München, Berlin, Stuttgart, Hamburg, Köln, Frankfurt, Wien, Graz, Salzburg, Pariz, Madrid, Melbourne, samo su neki od gradova u kojima sam vozio auto. No vjerujte mi, nigdje na svijetu nema toliko vozačke nekulture, divljaštva, agresije, primitivnosti i seljaštva kao u Zagrebu. Stvarno nigdje.

VL
Avatar juma
juma
23:27 23.08.2012.

Prosao sam ovog ljeta dosta europskih autocesta i mogu sa sigurnoscu tvrditi da se nigdje ne vozi tako brzo kao kod nas. Nije nikakva rijetkost, stovise vidite svakih 2 minuta da netko pokraj vas projuri vozeci 180 ili 200 km na sat, iako je ogranicenje 130?! Dakako to se moze vidjeti i vani ali puno, puno rjedje nego kod nas. Otuda ne cudi da po broju poginulih u prometu vazimo kao jedna od najopsanijih europskih zemalja i da ulaskom u EU unutar zajednice uvjerljivo preuzimamo poziciju drzave na cijim se cestama najvise gine.

VL
ST
stargate
07:43 24.08.2012.

Kada bi deset posto vozaca placalo za njihovo neprimjerno ponasanje na cesti nasa bi policija bila bez korupcije i najbolje placana u Europi,mislim i da nam to pokazuje kakva nam je drzava rasulo na svakom korakon nesmijem ovdje ni spomenuti kako se neki nadmasuju tko je ili ce prije stignuti do Splita Uzas!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.