Za pokretanje biznisa na burzi se može dobiti i do 85 tisuća kuna
Dvije milijarde kuna, nikad više, osigurano je za zapošljavanje 150.000 nezaposlenih, a naglasak je na samozapošljavanju
Komentari 8
koliko love treba za zatvoriti firmu jednom kad maceha drzava pocne ubirati harac?
Realna slika je da u Hrvatskoj ima 300.000 nezaposlenih, a to što je 150.000 ljudi izbrisano iz burze ne znači da ti ljudi i dalje nisu nezaposleni.
Čemu tolika negativa? Ljudi moji pa znamo svi da je teško, ali 85 000kn nije mal novac.. Onaj tko ima dobru ideju njemu firma sigurno neće propasti! p.s. Vaša negativa nikome ne pomaže!
možeš dobiti poticaje ako si u talu sa škegrom,pljenkovićem,dalić i tom mafijom.ako si normalan radnik nema šanse da dobiješ bilo što.objavite imena i przimena ljudi koji su dobili ovakve potpore zadnjih godinu dana pa ćemo vidjeti.
Ne ulazite u ovo. Nije potpora nego navlakusa. Potpora bi bila nesto potpuno drugo.
uvozit cemo radnu snagu ali lopove necemo ima jh dosta t da se izsele,
Ne dobijes nista. Jer uhljebi na drzavnoj sisi su nesposobni ista odradit kako treba ili namjerno rade da ne dobijes nista. Svjezi primjer iz obitelji, za sredstva iz jednog izvora je trebalo bar jedan dan biti prijavljen na zavodu zaa zaposljavanje da bi imao pravo na sredstva a oni naprave odjavu i prijavu u istom danu (namjerno napravljeno) a za sredstva iz drugog izvora kasne sa slanjem papirologije pa izgubis pravo na sredstva (slamperaj i nesposobnost). Eto to je nasa uprava i onda se netko cudi sto mladi odlaze i nitko ne ulaze u HR.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Lakse sam u HR otvorio firmu nego sto sam je zatvorio