Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 160
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
dočekujemo Božić
Povratak na članak

Za Božić živimo bolje i trošimo više, račune plaćamo u siječnju

Družimo se više nego obično, posjećuju nas članovi obitelji i prijatelji ili mi njih i poklanjamo. Po svim znanstvenim dokazima to je ono što nas najviše usrećuje

Komentari 1

DU
Deleted user
09:20 22.12.2015.

Za Božić živimo bolje i trošimo više?! Hm, hm, hm, kako tko. Što se tiče moje malenkosti, ja za Božić niti živim bolje niti trošim više jer je meni Božić svaki dan, i to jednostavno zato što me obitelj voli (kao i ja nju) a prijatelji poštuju (kao i ja njih). Možda mi nitko neće vjerovati, ali meni i mojim bližnjima Božić nekako više dođe kao spomendan Isusova rođenja i dolaska Boga u ovaj jadni i žalosni svijet, koji je takav jedino zbog toga što ga mi sami neprestance činimo takvim, a ne prigoda za nerazumno i neobuzdano trošenje. Znam da sam zbog toga trn u oku trgovcima svih fela, ali ne mogu si pomoći. Možda sam toliko nazadan, štoviše zatucan, da nisam kadar ni shvatiti ni pratiti suvremene trendove beskruplozne i krajnje neukusne komercijalizacaije Božića, a u posljednje vrijeme i Adventa. Valjda nećemo doživjeti i to da se i korizmeno vrijeme počne komercijalno iskorištavati. Ne bi li bilo bolje da se prihvatimo komercijalizacije onih već više od milijun hektara obradive a zapuštene zemlje u Hrvatskoj?. Kaj vrli gospo'n Jakovina Tićo i ekipa oko njega misle o tome?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.