Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 33
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Manifestacija
Povratak na članak

Z puricu idemo v Europu!

Na državnoj će smotri boje Krapinsko-zagorske županije braniti OŠ Zlatar i ŠUDIGO Zabok

Komentari 4

Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
11:06 13.10.2011.

z Jadrankino Krompir Salato također u Europo

VL
KA
kajinx
16:00 14.10.2011.

To će sve srediti EU. Oni će nam reći šta je tradicija, šta je dozvoljeno, šta nije. Samo će reći da je nehigijenski, “naša” vlada će potpisati i eto mjesta za GMO hranu iz Europe.

VL
LO
lojtra1
16:33 15.10.2011.

Lijep članak. Volio bih još pročitati koliko je tog kruha i domaćih specijaliteta nakon ocjenjivanja podijeljeno \"našoj dragoj\" sirotinji.

VL
DH
dalibor.hren
13:54 16.10.2011.

Lojtra 1 - pitaj nepoderivu dožupanicu koliko je vrečica stavila u, normalno, službeni auto.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.