Vučić u ogromnim problemima: Srbija ovisi o Kosovu i Rusiji, a zbog ove stvari je sve dalje od EU
Članovi vanjskopolitičkog odbora izglasali su izvješće parlamentarnog izvjestitelja za Srbiju, hrvatskog zastupnika Tonina Picule (SDP/S&D) s 55 glasova za, 13 protiv i 8 suzdržanih
Komentari 5
taj izvestaj je za javnost u hrvatskoj, sarajevu, ... nas u srbiji ne interesuje.
Ko je pisao izvestaj nemoze se vise i bolje ocekivati ,mozda je bolje i neulaziti u taj vas savez i ovako i vinsami bezite iz istog jer brod izgledami tone
Koliko ja pratim - takozvano - približavanje Srbije k EU-ju , oni i rusi govore već 10 godina, kako Zapad i sve oko njega - PROPADA . Zato ponavljam - Srbiju držati - ŠTO DALJE OD EUROPSKE ZAJEDNICE !!! DaDa mi "tonemo" - sami ! U svezi sa mađarima , to bi bila katastrofa !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Srbiji su i izjavili da ne žele u Europsku uniju Rusi su braća.