Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 228
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
akteri su otkriveni
Povratak na članak

Vučemilović: U Hrvatskoj već dva desetljeća operira isti lanac trgovine djecom

Na temelju svega što smo posljednjih mjeseci mogli čuti o Emmanuelu Kabongu, njegovom takozvanom sirotištu i suradnji sa udrugama u Hrvatskoj, postavlja se pitanje zašto se taj lanac štiti i zašto se sve uporno zataškava i to na najvišim razinama, ocijenila je.

Komentari 4

P0
p0vremen0
17:59 20.06.2023.

Baš sam se pitala što je s tim povjerenstvom 🤔 Odgovor: čitaju Jutarnji. 🙄 Znači više moći, u Hrvatskoj, imaju udruge financirane tko zna od kud i kog, nego saborski zastupnici?! Pa ta Mrska osmorka će na svjetlost dana, nevoljko,, izvući i lanac pedofilije 🤨

VL
Avatar Behemot
Behemot
15:44 20.06.2023.

Postoji još jedan moment, tko je poslao Pernara u Zambiju? Radi se očito o nekoj obavještajnoj agenciji (Rusi, Amerikanci) koja je pokušala zaustaviti trgovinu robljem. Da je on išao na svoju ruku kao što se to prikazuje, pregazio bi ga auto, liječnici bi stigli odmah ali ozljede bi bile preteške. Jednostavno trgovina robljem koju organizira AP ne uklapa se u EU vrijednosti ;)

VL
BA
Barba56
16:32 20.06.2023.

Svaka Vam cast gospodjo Vucemilovic , osobno mislim da se borite protiv vjetrenjaca .

VL
Avatar ŽutiKarton
ŽutiKarton
15:03 20.06.2023.

Ladna piva: " Dosta više o tome ! "

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.