Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 169
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Klub žestokih igrača
Povratak na članak

Vojni savez protiv ISIL-a ujedinio je Moskvu s Parizom

Dva teroristička napada potaknula su Moskvu i Pariz da zaborave dosadašnje razmirice i okrenu se zajedničkoj borbi

Komentari 1

CI
cicibela
12:42 23.11.2015.

Režirani napad u Parizu poslužio je Zapadu kao alibi da se priključi Rusiji koja se jedina do sada uistinu bori protiv ISIL-a. No, ulazak Zapada u zajedničku borbu s Rusijom brzo se može okrenuti u međusobni sukob na tlu Sirije. Bojim se da je ta igra režirana upravo s tom namjerom.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.